Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

МУКАЧЕВЕ. Єпархіальний духовно-просвітницький табір запрошує дітей на відпочинок

«Камо грядеши?» – саме під такою назвою-гаслом з 13 по 23 липня 2016 року за благословенням архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, ініціативи Молодіжного відділу, Єпархіального відділу у справах катехизації, Інформаційного відділу та підтримки Єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України, Єпархіального відділу єпархіального, церковного, культурно-просвітницького служіння вже 10 рік поспіль проводитиметься Всеукраїнський, дитячий, духовно-просвітницький, оздоровчий табір.

На цей раз місцем зустрічі старих-нових, знайомих дітей стане розташований в національному парку «Зачарований Край» оздоровчий табір «Смерековий камінь», який знаходиться в урочищі Камʼянка поблизу села Осій, що на Іршавщині.

Оздоровчий табір «Смерековий камінь», який знаходиться в гірничо-лісовій місцевості на висоті 600-700 метрів над рівнем моря. Характеризується чистим розрідженим, іонізованим повітрям, помірною вологістю. Табір «Смерековий камінь» є хорошим місцем для відпочинку дітей. Зміна кліматичних умов для дитини вже сама по собі веде до посилення адаптаційних реакцій, підвищенню фізіологічної активності багатьох органів і систем, стимулює імунітет і фактори неспецифічного захисту.

Для тіла теплий і кристально чистий відпочинок дітям забезпечить здорове 4-х разове харчування, вода зі свердловини глибиною понад 300 метрів, великий басейн наповнений проточною водою, термальний кремнієвий чан, футбольні та волейбольні поля, тенісні корти, щоденні ранкові прогулянки в лісі, ранкові зарядки та інше.

Детальніше про оздоровчий табір «Смерековий камінь» читайте та дивіться 3D екскурсію за посиланням: http://zatur.com.ua

Душу маленьких дітлахів священнослужителі, вихователі та педагоги на цей раз будуть старатися направити в правильне русло разом з сестрами Осійського Свято-Пантелеймонівського жіночого монастиря, що знаходиться в 200 метрах від оздоровчого табору.

Вікові категорії дитини: 6-13 років.

Трохи про нас: «Сама назва табору говорить за себе – ми прагнемо вказати істинну дорогу дітям, дорогу до храму, до Бога», – сказав одного разу при відкритті табору архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор. Дитячий табір «Камо грядеши» є унікальним явищем по своїй природі і щороку він поповнюється новими дітьми. Чути про наш табір далеко за межами Мукачівської єпархії. Минулоріч табір прийняв 85 дітлахів в тому числі з Івано-Франківська, Тернополя, Одеси, тощо.

Координатори табору:

Протоієрей Василій Поп – 095-155-52-88
Протоієрей Василій Керецман – 099-915-70-07
Протоієрей Олександр Монич – 095-579-51-35