Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Спортсмени збірної України зі спортивної гімнастики взяли благословення на Олімпійські ігри в Ріо

22 липня спортсмени зі спортивної гімнастики, які представлятимуть Україну у літніх Олімпійських іграх 2016, взяли благословення у священиків Української Православної Церкви на участь у змаганнях. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія молебень перед початком доброї справи звершив благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов у співслужінні з ієреєм Костянтином Горбуліним, який духовно окормлює спортсменів.

Помолитися в Свято-Вознесенському храмі, що на Деміївці, прийшла майже вся чоловіча збірна на чолі з тренером Геннадієм Сартинським: Олег Вєрняєв, Владислав Грико, Андрій Сєнєчкін та Максим Сємянків.

Отець Павел звернувся до олімпійців зі словами пастирської настанови. Він, зокрема, закликав стверджувати у своїй душі не власне «я», а Бога: «Молоді, подібної вам, властиво все приписувати своїм заслугам: я навчився, я зробив, я всього досяг сам. Таким чином ми стверджуємо в собі власне его, а це є гордістю — тим гріхом, який є коренем всіх зол. Ви повінні стверджувати в своїй душі Бога. Господь сказав: «Без Мене не можете творити нічого». Лише тоді, коли ви будете залишати місце діяти Творцеві, ви не тільки досягнете своєї мети, а й станете істинними християнами — послідовниками Христа». Священик благословив спортсменів на участь у змаганнях та роздав кожному ікону зі Святої Гори Афон.

Літні Олімпійські ігри 2016, що проходитимуть у Ріо-де-Жанейро (Бразилія), розпочнуться 5 серпня. Фаворитом чоловічої збірної зі спортивної гімнастики вважається Олег Вєрняєв.