Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

МИКОЛАЇВ. Відбулися єпархіальні збори

7 червня відбулись Єпархіальні збори Миколаївської єпархії УПЦ. Їм передували засідання Єпархіальної ради і молебен на початок всякої доброї справи, який в кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці звершили члени Єпархіальної ради. Після цього була відслужена заупокійна літія по ієрею Святославу Веретьонкіну.

Головував на заходах Високопреосвященніший митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим. Після благословіння присутніх владика сказав про необхідність священникам направити всі свої сили на одухотворення народу, котре починається із особистого благочестя, смирення та молитви. І тоді ієрей Божий стане провідником світла Христового, за яким підуть люди.

Після вступного слова правлячого архієрея було заслухано інформацію про його служіння, а також про стан Миколаївської єпархії і роботу Єпархіальної ради у період між Єпархіальними зборами.

Також був обраний новий склад Єпархіальної ради: архімандрит Варнава (Гладун), протоієрей Анатолій Романюк, протоієрей Валерій Голуб, протоієрей Геннадій Дьяков, протоієрей Михайло Бойко, протоієрей Володимир Сопіга, протоієрей Павло Саган, протоієрей Іоанн Гангур.

По завершенню голосування виступили керівники єпархіальних відділів, які доповіли про роботу у минулому році, також були розглянуті інші питання.

У своєму заключному слові правлячий архієрей закликав священнослужителів до того, щоб виховувати у суспільстві традиційні моральні цінності на основі православної віри. Владика призвав трудитися на ниві Христовій і особливо у справі проповіді Слова Божого: “Ми повинні зрозуміти, що Церква є стовп і утвердження істини. Справа священнослужителя трудитися і трудитися на ниві Христовій”.