Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

СУМИ. Відбувся благодійний концерт в рамках акції «До Світлого Дня – світлі вчинки»

20 квітня в Палаці культури ТОВ «Фрунзе-Сервіс» в м. Суми відбувся благодійний концерт. Його організовано і проведено в межах Шостої єпархіальної благодійної акції на допомогу онкохворим дітям Сумщини «До Світлого Дня — світлі вчинки», ініціаторами якої є Сумська єпархія Української Православної Церкви разом із філією НТКУ «Сумська регіональна дирекція» (попередня назва — Сумська обласна державна телерадіокомпанія).

На початку концерту до присутніх звернулися архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій, завідуюча відділенням онкогематології СОДКЛ Ліана Кузьмівна Нікітенко, заступник генерального директора філії НТКУ «Сумська регіональна дирекція» Оксана Миколаївна Кириленко.

Програма концерту складалася із вокальних та музичних творів класичного репертуару, які представили відомі сумські виконавці, хореографічних композицій. Запам’ятався також виступ дитячої хореографічної студії. Учасники концертної програми отримали спеціальні Архієрейські подяки за участь в акції.

У фойє театру організовано та проведено виставку-продаж мистецьких творів студентів Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського та сумських митців, в т.ч. представників художньої студії Данченка. Проведено благодійний аукціон.

Недільні школи храмів міста запропонували для благодійного продажу вироби, зроблені дитячими руками. Присутніх пригощали свіжою випічкою та чаєм.

Сестри милосердя організували збір благодійних пожертв. Після підрахування виявилось, що загальна сума склала 27 000 грн.