Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

САРНИ. Відійшов до Господа клірик єпархії протоієрей Іоанн Годун

Сарненсько-Поліське єпархіальне управління з глибоким сумом сповіщає, що 20 квітня 2016 року на 44-му році життя, відійшов до Господа клірик Сарненської єпархії, настоятель Свято-Михайлівського храму села Тутовичі, Сарненського району протоієрей Іоанн Годун. Отець Іоанн народився в селі Устя, Корецького району, Рівненської області 11 жовтня 1972 року.

В 1996 році рукопокладений в сан священика  Варфоломієм, архієпископом Рівненським і Острозьким. Ніс церковний послух на різних парафіях УПЦ. У 2010 році архієпископ Сарненський і Поліський Анатолій призначив отця Іоанна настоятелем Свято- Михайлівського храму села Тутовичі, Сарненського району. В 2012 році, з благословіння Предстоятеля УПЦ, Блаженнійшого Митрополита Володимира за усердне пастирське служіння був нагороджений Хрестом з прикрасами.

21 квітня, по благословінню керуючого єпархією митрополита Сарненського і Поліського Анатолія була звершена заупокійна Божественна Літургія, котру очолив секретар єпархії – архімандрит Феофан (Федюкевич). За богослужінням молилися багаточислені клірики єпархії, парафіяни храму, рідні та духовні чада батюшки.

В надгробному слові, архімандрит Феофан (Федюкевич) передав слова митрополита Анатолія, сказавши: «Отець Іоанн був доброю, щирою та віруючою людиною. За час свого служіння здобув повагу у духовного керівництва, авторитет серед священства та парафіян. Всі, хто знав батюшку, пам’ятають його як світлу та добру людину».

Чин похорону протоієрея Іоанна Годуна буде звершено завтра, в його рідному селі Устя, Корецького району, Рівненської області. Тіло новопреставленного буде покоїтися на сільскому цвинтарі.

Керуючий єпархією, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій та духовенство єпархії висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та духовним чадам новопреставленого.

Вічна йому пам’ять.

свічка

годун