Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЗАПОРІЖЖЯ. Народний артист Олександр Пономарьов взяв участь у благодійному проекті єпархії

 

16 квітня архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука зустрівся з народним артистом України Олександром Пономарьовим, який відвідав Запоріжжя з ювілейним концертом. Владика подякував співакові за участь у благодійному проекті «Любов милосердствує».

Народний артист України відгукнувся на прохання архієрея взяти участь у благодійній акції, в рамках якої понад сто осіб – родичі загиблих українських воїнів, поранені бійці із зони АТО, співробітники військового госпіталю, волонтери – змогли побувати на ювілейному концерті.

Архієпископ Лука з О. Пономарьовим

Архієпископ Лука з О. Пономарьовим / фото: hram.zp.ua

 У прес-службі Запорізької єпархії повідомляють, що проект «Любов милосердствує» в черговий раз завдяки добрій волі небайдужих україніців подарував тим, хто потребує уваги і турботи, світлі почуття, віру і надію на щасливе майбутнє.

«Ми бачимо, як багато людей потребує допомоги, – сказав владика Лука, – і не обов’язково в медичної. Завдяки Олександру, який своїм прикладом довів, що недарма носить почесне звання народного артиста України, люди отримали психологічну допомогу, отримали можливість відволіктися від важких думок і емоцій, які багатьох в наш непростий час гнітять. Мені хочеться ще раз від щирого серця подякувати йому за участь і побажати Божого благословення та нових творчих успіхів».

Олександр Пономарьов, в свою чергу, сказав, що вважає свій вчинок лише маленьким внеском у велику справу благодійності, якою невпинно займається Церква, і запевнив, що завжди готовий допомогти.

Фото: musicstarts.com.ua