Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

СУМИ. Завершено П’яту єпархіальну благодійну акцію «До Світлого Дня — світлі вчинки»

9 липня завершено П’яту єпархіальну благодійну акцію «До Світлого Дня — світлі вчинки», яка відбулася протягом Великого Посту в Сумській єпархії. Сумська єпархія Української Православної Церкви та Сумська обласна державна телерадіокомпанія стали співорганізаторами акції, яка є найзначнішою благодійницькою ініціативою області ось вже п’ятий рік поспіль. 

Кошти, зібрані під час проведення акції, витрачено на придбання лікарських медичних препаратів, які потребують маленькі пацієнти онкогематології. Копії усіх договорів на постачання препаратів доступні для ознайомлення на порталі Сумської єпархії та сайті СОДТРК (Договор №1договор № 2договор №3,договор №4).

Сумський архіпастир у своєму зверненні до пацієнтів та батьків побажав їм ефективного лікування та одужання, а також передав солодкі подарунки для кожного. Владика Євлогій передав для відділення екземпляр Святої Біблії, поспілкувався із кожним з дітей, подарував іконку та закликав до молитви та вивчення Слова Божого.

Завідувач відділенням Ліана Кузьмівна Нікітенко подякувала всім учасникам та організаторам акції за благодійну допомогу в лікуванні тяжкохворих дітей.

Заступник генерального директора СОДТРК Оксана Миколаївна Кириленко побажала подальшого продовження традиції благотворіння та допомоги маленктим пацієнтам онкогематології.

Співорганізатори акції обмінялись думками щодо проведення такої акції наступного року.