Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

САРНИ. Митрополит Анатолій молитовно відзначив день пам’яті свого небесного покровителя

16 липня Православна Церква молитовно вшановує пам’ять преподобного Анатолія, затворника Києво-Печерського, небесного покровителя   митрополита Сарненського і Поліського Анатолія. Святковий колокольний передзвін сповістив про початок урочистого Богослужіння у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни. На паперті собору архіпастиря зустричали діти з хлібом-сіллю та теплими словами вітань. Помолитися разом з владикою прибули всі благочинні Поліської єпархії, настоятельки жіночих та намісники чоловічих монастирів.

За Богослужінням підносилися молитви за здоров’я митрополита Анатолія та мир в нашій Державі.

Після Божественної Літургії був відслужений святковий молебень. Благочиний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан) від імені духовенства єпархії підніс владиці святу просфору.

Засвідчити свою повагу та християнську любов прибули: голова Сарненської райдержадміністрації Я.В. Яковчук, голова Сарненської райради М.М. Драганчук, міський голова С.Б. Усик, голова Рокитнівської райдержадміністрації М.З.Кушнір, голова Дубровицької райдержадміністрації С.В.Киркевич, голова Березнівської райдержадміністрації М.П.Мельник, котрі молилися під час Богослужіння разом з вірними УПЦ. По закінченню, кожен окремо висловив свої вітання митрополиту Анатолію та відзначив його роль в збереженні православ’я та миру в Поліський єпархії, розбудові храмів та монастирів, також, засвідчили, що співпраця з владикою вінчається благословенним успіхом. Богослужіння закінчилось співом многоліття.