Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ДОНЕЦЬК. Місія “Милосердя без кордонів” доставила гуманітарну допомоги в зону АТО

Місія “Милосердя без кордонів” доставила тринадцятий транш гуманітарної допомоги в зону АТО
Місія «Милосердя без кордонів», яка діє під егідою Української Православної Церкви, успішно доставила тринадцятий транш гуманітарної допомоги в зону АТО. Про це повідомляє координатор Місії протоієрей Захарія Керстюк на своїй сторінці у Фейсбук.

Незважаючи на складну пропускну систему, на заборону ввозити будь-які гуманітарні вантажі, вантаж було доставлено у Свято-Миколаївський жіночий монастир (село Нікольське Волноваського району Донецької області), який знаходиться безпосередньо на самій лінії фронту між Волновахою і Мар’їнкою.

З самого початку бойових дій монастир на чолі з ігуменею Анною (Морозовою), став центром підтримки та єдиною надією на виживання для тисяч переселенців і місцевих жителів регіона. Люди стікалися і стікаються у монастир, щоб отримати притулок і хоч якусь гуманітарну підтримку.

Через віддаленість свого знаходження (потрібно подолати відстань тривалістю п’ять годин в зоні АТО, не рахуючи простою на блокпостах) гуманітарна допомога в монастир практично не надходить.

Таким чином, на сьогодні Місія «Милосердя без кордонів» зібрала, транспортувала і розподілила в буферній зоні АТО 958 тон різних гуманітарних вантажів — 46 фур та 19 мікроавтобусів — на суму понад 19 млн. грн., без урахувань 710 500 грн., які пішли тільки на оплату транспорту.