Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛИСИЧАНСЬК. Представники Всесвітньої Ради Церков відвідали Сєверодонецько-Старобільську єпархію

19 березня в рамках візиту до України делегація Всесвітньої Ради Церков відвідала Сєверодонецько-Старобільську єпархію, а саме місто Лисичанськ. До складу делегації ввійшли доктор Андерс Вейрюд (архієпископ на спокої, Лютеранська Церква Швеції, Президент ВРЦ по Європі) і протоієрей Даниїл Буда (Румунська Православна Церква).

На території Свято-Миколаївського храму представники ВРЦ зустрілися з єпископом Сєверодонецьким і Старобільським Никодимом та духовенством єпархії.

В ході зустрічі Андерс Вейрюд відзначив, що для ВСЦ є дуже важливим побачити об’єктивну картину ситуації на сході України.

За словами Президента ВРЦ по Європі, в Києві він засвідчився у повному взаєморозумінні різних конфесій та релігійних організацій. Таке співробітництво може бути дуже корисним у рішенні спільних проблем, зокрема, забезпеченні необхідною гуманітарною допомогою нужденних на сході України.

З свого боку, єпископ Никодим подякував делегатам за візит до Сєверодонецько-Старобільської єпархії.

Цього ж дня до Лисичанська прибув черговий вантаж з гуманітарною допомогою, що була зібрана волонтерами та благодійниками Місії «Милосердя без кордонів».

Владика Никодим подякував засновнику Місії протоієрею Захарії Керстюку за допомогу, що продовжує надаватися в умовах складної соціальної ситуації.

За даними статистики, загалом до зони АТО в рамках Місії «Милосердя без кордонів» було доставлено 775 тон гуманітарної допомоги, не рахуючи 64 тон одинадцятого траншу, що цього дня прибув на схід України.