Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

Співчуття Предстоятеля УПЦ на адресу архієпископа Горлівського і Словʼянського Митрофана та всіх рідних і близьких загиблих внаслідок теракту в м. Краматорськ

 У зв’язку з черговим актом насильства у м. Краматорську, який забрав життя 16 мирних громадян, хочу висловити щирі слова співчуття правлячому архієрею Горлівської єпархії, архієпископу Горлівському і Слов’янському Митрофану, всім рідним і близьким загиблих, а разом з ними і всім, хто сприймає трагедію на Сході України як своє особисте горе.

Від того, що ми вже щодня чуємо про нові й нові людські жертви, наше серце не має звикати до цієї сумної статистики. Українська Православна Церква в черговий раз рішуче засуджує війну і насилля. Всі політичні протиріччя мають вирішуватися суто мирним шляхом. Політикам слід негайно докласти всіх зусиль для того, щоб припинити потік жертв серед мирного населення.

Мої особливі слова підтримки я звертаю до всіх поранених і скалічених внаслідок артилеристського обстрілу. Нехай Господь полегшить ношу вашого життєвого хреста.

Закликаю всіх вірних чад Української Православної Церкви піднести свої щирі молитви за цих людей, а особливо за невинних дітей, які зазнали поранень від розриву снарядів. Піднесімо молитви і за вічний спокій убитих жителів Краматорську, а з ними і усіх мирних мешканців Донбасу, чия пролита кров нехай стане жертвою для прощення всіх їх вільних і невільних пригрішінь.

Всемилостивий Господь Своєю Благодаттю нехай Сам утре сльози всіх страждучих людей на Сході нашої Батьківщини і найшвидше пошле довгоочікуваний мир Українській землі.

+ОНУФРІЙ

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ