Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЧЕРНІВЦІ. Предстоятель УПЦ очолив Всенічне бдіння у Свято-Духівському кафедральному соборі

 

13 січня, напередодні свята Обрізання Господнього та дня пам’яті святителя Василія Великого, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Всенічне бдіння у Свято-Духівському кафедральному соборі Чернівців. Його Блаженству співслужили архієпископ Чернівецький і Буковинський Мелетій, єпископ Хотинський Євсевій і духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель привітав усіх присутніх за богослужінням із Різдвом Христовим, святом Обрізання Господнього, днем пам’яті святителя Василія Великого та наступаючим Новим роком за старим календарем. Його Блаженство побажав пастві Господнього миру, Предстательства Божої Матері та допомоги святителя Василія Великого у молитвах і трудах. За сталою традицією Чернівецько-Буковинської єпархії Блаженнійший Владика звернувся до віруючих українською та румунською мовами.

У день свята, Його Блаженство звершить Божественну літургію у Свято-Вознесенському Банченському монастирі. Початок богослужіння о 9:00.