Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

МУКАЧЕВЕ. Архієрейське богослужіння у в’язниці

У 30-у Неділю після П’ятидесятниці та день пам’яті святих отців, яка передує Різдву Христовому, керуючий єпархією – архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор звершив архієрейське Богослужіння в храмі святої Анастасії Узорішительниці при УВП № 9 в Ужгороді.

Як відомо, 4 січня Церква Христова вшановує пам’ять святої мучениці Анастасії Узорішительниці. Кожного року в цей день вже по добрій традиції владика Феодор звершує святкове Богослужіння в УВП № 9, що в м. Ужгород. Не став виключенням і 2015-й рік.

В день Ангела в’язниці, свято прийшли розділити священнослужителі Мукачівської єпархії, ув’язнені та богомольці.

Після завершення Богослужіння владика виголосив проповідь про значення в нашому житті любові Божої до нас і нашої любові до Бога. У своєму слові, владика привітавши всіх з Новоліттям та наступаючим Різдвом Христовим підкреслив, що «нещасливих людей немає, є люди, які роблять помилки в житті».

В кінці архіпастир призвав на усіх Боже благословення.

Після богослужіння архієрей разом з священиками відвідав ув’язнених. Кожному з засуджених владика подарував ялинкові гілки та солодощі. У свою чергу ув’язнені подарували архієрею власноручні роботи. Зокрема, вишиту нитками ікону Богородиці “Казанська”, плат, на якому вишита виноградна лоза та чотки, зроблені своїми руками. Один із ув’язнених написав владиці вірш.

Нагадаємо: На території установи з 2011 року діє стаціонарний православний храм на честь святої Анастасії Узорішительниці. Храм освятив архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор, а чин освячення дзвонів новозбудованого храму святої Анастасії звершив перший Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Володимир, Митрополит Київський та всієї України.

Площа приміщення храму – 85 м2, висота – 15 м. Раніше ув’язнені молилися та спілкуватися зі священиком на території установи у спеціально облаштованому приміщенні. Проте вже четвертий рік поспіль – мають свій храм.