Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Духовенство єпархії відзначено церковними нагородами

8 січня в приміщенні церковно-археологічного кабінету Київських духовних шкіл відбулось нагородження духовенства Київської єпархії з нагоди ювілейних річниць від дня народження та священицьких хіротоній. Вручення нагород провів Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Від імені духовенства з вітальним словом звернувся Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Його Високопреосвященство подякував Блаженнішому владиці за піклування та молитви за священство Київської єпархії та привітав Предстоятеля з Різдвом Христовим.

На церемонії нагородження були присутні також вікарії Київської Митрополії єпископи Макарівський Іларій, Боярський Феодосій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Васильківський Миколай, глава Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба, секретарі Київської єпархії протоієрей Віктор Іващук та протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинні єпархії та численні священнослужителі, які відзначили ювілейні річниці від дня народження або священицьких хіротоній.