Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Блаженнішого Митрополита Онуфрія привітала братія зі Святої Гори Афон

21 січня у резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви на території Києво-Печерської Лаври відбулася зустріч Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з архімандритом Гавриїлом, благочинним монастиря Дохіар на Святій Горі Афон, і насельником цього монастиря монахом Мартирієм.

Святогірська братія привітала Предстоятеля з Різдвом Христовим та Богоявленням і передала вітання від намісника обителі архімандрита Григорія. Зокрема, отець благочинний відзначив велику повагу, з якою ченці Святої Гори відносяться до владики Онуфрія, якого добре знає афонська братія.

“Сумирність Блаженнішого Онуфрія, його смирення, розважливість та внутрішній спокій, – зазначив архімандрит Гавриїл, – саме ті риси, які слід у собі розвивати кожному християнину, і тим більше кожному вірному Української Православної Церкви у неспокійний та вирішальний для всієї України час”.

Його Блаженство подякував святогірцям за привітання, побажав гостям миру Господнього й успішного паломництва по Україні та благословив їх.

 

church.ua