Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БРОВАРИ. Юні парафіяни с. Заворичи відвідали спектакль «Поліанна» в столичному Театрі юного глядача

17 січня юні парафіяни Свято-Георгієвської парафії с. Заворичи Другого Броварського благочиння здійснили поїздку до Києва. Діти відвідали головну ялинку на Софієвській площі міста, завітали до пам’ятника Св. княгині Ольги, прогулялися святковими вулицями. Головною подією вечора став перегляд вистави «Поліанна» в Театрі юного глядача.

Створений за одно іменним твором Елінор Портер, спектакль розповідає про наповнене пригод життя маленької сироти, дочки пастора,  Поліанни. Одинадцятирічна дівчинка, яка опинилася серед зовсім непривітних та часом байдужих людей, не втрачає віри в Бога та відчайдушно виконує заповіт батька — нести радість та радіти кожній хвилині життя, навіть якщо це і дуже важко. Її відвертість та щирість розтопить крижані серця багатьох. Та,коли сама Поліанна опиниться в настільки складній ситуації,що вже радіти не зможе — на поміч їй прийдуть всі, кому вона так щиро відкрила шлях до відчуття радості життя.

Недаремно всі білети на цю виставу викупаються вже за місяць. Спектакль має великий виховний вплив та може стати в нагоді для вихованців недільних шкіл.