Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Православні волонтери руху «Омофор» відвідали дітей-інвалідів

В день свята Введення у Храм Пресвятої Богородиці учасники православного молодіжного волонтерського руху «Омофор» подарували радість маленьким підопічним Волинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, завітавши до цього закладу зі святковою програмою.

Перед початком власне святкової програми протоієрей Володимир Смоляр, який духовно опікується Волинським обласним центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів, коротко розповів про саме свято Введення у Храм Пресвятої Богородиці та його значення.

Учасники православного молодіжного волонтерського руху «Омофор»  представили очам присутніх дотепну сценку головною ідеєю якої була проста істина, що у житті слід за все дякувати Богу. «Слава Богу за все», – так і казав головний герой сценки.

 

Після сценки молодіжний хор «Неувядаемый цвет», до складу якого входить багато «омофорівців» проспівав два духовні піснеспіви «Я славлю Ім’я Твоє Господи», та «Йшла Божа Мати».

А завершився святковий вечір різдвяними колядками – адже з часу свята Введення їх вже можна співати. Православні волонтери виконали улюблені усіма різдвяні колядки «Добрий вечір тобі», та «Нова радість стала».

Учасники православного молодіжного руху «Омофор» та підопічні Волинського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів зробили також спільне фото. У свою чергу протоієрей Володимир Смоляр подякував волонтерам за те, що вони завітали до центру та побажав Божого благословення у благодійній та волонтерській діяльності.