Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

УЖГОРОД. Братія Києво-Печерської Лаври відвідала дітей з вадами зору

Заступник керівника соціального відділу Успенської Києво-Печерської Лаври архім. Лаврентій відвідав ДНЗ (дошкільний навчальний заклад) №20 у місті Ужгород Закарпатської області, на базі якого створені групи для дітей з вадами зору. Директор закладу Ковач Марія Дмитрівна та вчитель-дефектолог тифлопедагог Василенко Тетяна Мамедівна і вихованці садочку з радістю зустріли гостя. Тетяна Мамедівна, яка вже більше тридцяти років працює з дітьми з проблемами зору, розповіла священику про особливості роботи навчального закладу. В свою чергу отець Лаврентій зустрівся з дітьми і вручив їм ікони преп. Агапіта Печерського, просфори з Києво-Печерської  Лаври та інші подарунки. Діти подарували батюшці аплікацію своїх долонь з своїми іменами.

На прощання священик побажав працівникам садочку мати терпіння, виконувати свою добру справу в чистоті серця і з надією на Бога.

Всі бажаючі надати посильну допомогу інвалідам, дитячим будинкам, малозабезпеченим категоріям населення можуть звертатися до Організаційного відділу Києво-Печерської Лаври (65 корпус, 215 каб.)

Тел.: 063-229-76-98, 255-11-19  (Михаїл Тафічук)

093-345-01-20 (архімандрит Лаврентій)