Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Священнослужителі та вихованці ВДС привітали підопічних територіального центру надання соціальних послуг

«Перед обличчям сивочолого встань, і поважай лице похилого літами», – говорить Святе Письмо. Церква завжди навчала вірних поважати старших людей та опікувалась тими людьми похилого віку, які опинились сам на сам із життєвими проблемами. Саме тому, за благословенням митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, у Луцьку налагоджена співпраця між Волинською єпархією та Луцьким міським центром надання соціальних послуг.

У Всесвітній день людей похилого віку до цього закладу завітали, аби привітати його підопічних, клірик  храму Всіх святих Землі Волинської Луцька диякон Тарас Футрук та вихованці ВДС.

Варто зауважити, що співпраця між Волинською єпархією та Луцьким терцентром надання соціальних послуг полягає у тому, що підопічними центру духовно опікується священик а Волинська єпархія оплачує обіди для нужденних.

рхіY� ��`i ] �ької Православної Церкви у співпраці  з луцьким міським головою Миколою Романюком допомагає і незрячим, і нечуючим, і дітям та родинам з особливими потребами. Допомога ця не від дати до дати, а постійна. Великі пакети з продуктовими наборами люди брали з вдячністю, бо такий час, що і хліба насущного потребують.  З духовним напуттям їх вручили протоієрей Валентин Марчук та благочинний Луцької міської округи протоієрей Володимир Літвенчук. Дай Бог, як кажуть, давати, а не отримувати…

 

Увагу привернула жінка вже доволі старшого віку (як виявилося, їй уже 55), яка тримала на руках малого хлопчика. Миле дитя, яке горнулося до названої мами. Три роки тому Господь звів цих двох людей в одному з дитячих притулків. Жінці так було шкода хвору дитину, яка отримала родові травми (а рідні – відмовилися), що вона рік вилежала з ним по лікарнях, витягувала з хвороб, як могла. Потім й усиновила. Має дорослу дочку, яка живе окремо, але залишається, звісно, членом цієї незвичайної родини. Хлопчик дуже її любить, як і вона його. Мати каже, що дочку вона народила у 18, за домашніми клопотами, роботами радість материнства якось трохи обминула. Не могла тоді повністю віддати себе дитині, як тепер.

Ось заради допомоги таким мужнім і добрим людям й працює Церква, а Волинська єпархія УПЦ шукає нових жертводавців для милосердної справи.