Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЖИТОМИР. Престольне торжество відбулось у стародавньому кафедрального соборі

27 вересня, Православна Церква молитвенно пам’ятує двунадесяте свято, котре вшановує весь християнський люд — світове Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Вже не один рік поспіль в цей день житомиряни збираються на престольний празник у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста. Цьогоріч храм зустрічає вірян уже із новим, завершеним внутрішнім розписом.
З нагоди торжества урочисту Божественну літургію у соборі очолив , архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владиці співслужили: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков ), намісник Спасо-преображенського тригірського чоловічого монастиря архім. Галактіон (Корінчук), благочинний Житомирського району прот. Богдан Лядобрук та інші. Розділити і спільно поєднати свої моитви у храмі зібралося чимало прихожан та гостей.
Після завершення святої Євхаристії було звершено, як традиція, хресний хід, під час якого була прочитана молитва та освячено камінний хрест, що встановили поруч біля собору. Завершилось свято промовою та вітанням архієпископа Никодима на паперті храму.
Прес-служба Житомирської єпархії