Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ взяв участь у засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції

2 квітня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент взяв участь у засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Богослов’я в Україні: організаційний та освітньо-науковий контекст», що проходить 2-4 квітня на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.
Єпископ Климент виступив з доповіддю «Богослов’я в сучасній конфесійній освіті», в якій наголосив, на тому, що стратегія розвитку богослов’я та богословської освіти має бути обумовлена цілою низкою факторів, природа яких відноситься як до сфери університетської освіти та науки, так і до сфери релігійного життя.
Метою конференції є обговорення актуальних питань інституалізації богослов’я в світських та духовних навчальних закладах та наукових установах.