Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Предстоятель УПЦ очолив хіротонію архімандрита Романа (Кимовича) у єпископа Конотопського і Глухівського

22 липня,  Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в соборному храмі Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря, що у Феофанії.
Йому співслужили: митрополити – Вишгородський і Чорнобильський Павел, Почаївський Володимир; архієпископи — Бориспільський Антоній (керуючий справами УПЦ), Яготинський Серафим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Городницький Олександр; єпископи – Олександрійський і Світловодський Антоній, Васильківський Пантелеімон, Шепетівський і Славутський Діонісій, а також гості та духовенство монастиря у священному сані.
За богослужінням собор архієреїв висвятив у єпископа Конотопського і Глухівського намісника Свято-Різдва Богородиці Городищенського монастиря Шепетівської єпархії архімандрита Романа (Кимовича) (відповідно рішенню Священного Синоду Української Православної Церкви, що відбувся під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира 20 липня 2012 року (журнал №64)).
Після відправи Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до висвяченого єпископа зі словом настанови та вручив йому архієрейський жезл, після чого владика Роман благословив віруючих.
Напередодні ввечері, у монастирському храмі на честь Всіх Святих відбулося наречення архімандрита Романа (Кимовича) у єпископа Конотопського і Глухівського.
Єпископ Роман (Кимович) народився у 1971 році на Буковині. Чернечий постриг та священний сан прийняв у Свято-Успенській Почаївській Лаврі, де також ніс послух регента монастирського хору. У 2007 році призначений намісником Свято-Різдва Богородиці чоловічого монастиря (с. Городище, Шепетівського р-ну, Хмельницької області). На засіданні Священного Синоду УПЦ 20 липня 2012 року обраний єпископом Конотопським і Глухівським (журнал № 64).