Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Предстоятель УПЦ молитовно відзначив 46-ту річницю своєї архієрейської хіротонії

9 липня, у день святкування Тихвінській іконі Божої Матері, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відзначив 46-річчя своєї архієрейської хіротонії.
Цього дня Блаженніший Митрополит Володимир звершив Божественну літургію у соборному храмі столичного Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії.
Його Блаженству співслужили ієрархи Української Православної Церкви та духовенство Київської єпархії.
Під час малого входу Блаженніший Митрополит Володимир, з нагоди 20-річчя Предстоятельського служіння Його Блаженства та на увагу до церковних заслуг, звів у сан митрополита архієпископа Полтавського і Миргородського Филипа й у сан архієпископа — єпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа.
По закінченні богослужіння Архіпастир привітав духовенство та мирян із святом Тихвінської ікони Божої Матері.
ДОВІДКА. 23 червня 1966 р. Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Алексій I та Священний Синод Руської Православної Церкви визначили архімандритові Володимиру (Сабодану) бути єпископом Звенигородським, вікарієм Московської єпархії, з дорученням виконувати обов’язки представника Руської Православної Церкви у Всесвітній Раді Церков.
9 липня 1966 р., у день святкування Тихвінській іконі Божої Матері, в Успенському соборі Троїце-Сергієвої Лаври митрополит Крутицький і Коломенський Пимен (Ізвєков), згодом Патріарх Московський і всієї Русі, очолив архієрейську хіротонію архімандрита Володимира (Сабодана).