Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЖИТОМИР. Архієпископ Никодим звершив освячення дороги

13 липня,  архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, звершив чин освячення участку новопрокладеної дороги у смт. Черняхові, біля місцевої гімназії.
За молитовним дійством владиці співслужив благочинний Черняхівського округу архім. Климент (Пінчук) та клірик Свято-Георгіївського храму смт. Черняхів ієрей Миколай Войтюк.
Окрім вірян, котрі зібралися на спільну молитву, також були присутні представники влади, серед яких народний депутат України — Журавський Віталій Станіславович, за підтримки якого, по проханні жителів Черняхова, був відремонтований даний участок дороги по вулиці Червоноармійській.
По завершенні освячення, архієпископ Никодим звернувся із вітанням та подячними словами до Віталія Станіславовича та присутніх. Дякуючи за запрошення, Владика побажавш щоб ця дорога була завжди благополучною, зручною та щасливою для усіх, хто буде нею проїжджати.
В свою чергу, народний депутат подякував Владиці за пастирський візит та освячення, пообіцявши і надалі трудится на благо Святої Православної Церкви та нашої держави.