Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

11.05.2012. ЛЬВІВ. Єпархія молитовно відзначила День Перемоги

День Перемоги у Великій Вітчизняній війні парафіяни Львівської єпархії традиційно відзначають молитвами за здоров’я і спасіння живих ветеранів та за упокій душ полеглих воїнів за богослужінням у храмах та на меморіалах: Марсовому Полі і Холмі Слави.
9 травня перед початком Божественної Літургії у Свято-Георгіївському храмі архієпископ Августин звершив заупокійну літію, на якій молився повний дип-корпус Генерального Консульства Російської Федерації у м. Львові на чолі з Генеральним Консулом Ю.О.Астаховим Після Літургії, яку також звершив Владика Августин, усі вирушили на меморіал Марсове Поле. Тут архієпископ Августин у співслужінні протоієрея Миколая Баранова, священика Андрія Гнатюка, протодиякона Олександра Іванченка, хористів архієрейського хору під керівництвом протодиякона Валерія Калінчука та чисельних вірних звершив панахиду. Разом із ними молився вікарій Львівської єпархії Преосвященніший єпископ Дрогобицький Філарет. Також були присутні представники ветеранських та громадських організацій м. Львова.
Після завершення панахиди владика Августин звернувся до ветеранів і всіх, хто прийшов пом’янути героїв зі словами привітання і подяки.
Потім духовенство, вірні і делегація Консульства РФ попрямували на Холм Слави, де також була звершена панахида. Архієпископ Августин також звершив заупокійну літію біля пам’ятника воїнам російської армії, що загинули в боях під Львовом у 1914-15 роках. Меморіал відвідали Голова облдержадміністрації М.Д.Костюк , Начальник Академії Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант П.П.Ткачук, Командувач Західного Оперативного Командування генерал-лейтенант Ю.А.Думанський, Начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант А.І.Горбенко, Начальник Львівської Укрзалізниці Б.П.Піх, Начальник обласного управління УМВС генерал-майор О.В.Рудяк, Голова Львівської обласної Ради ветеранів генерал-майор О.І.Грубий, Голова православного військового братства на честь св.вмч. Димитрія Солунського О.І.Кузнецов, представники військових та громадських організацій.
Архієпископ Августин та єпископ Філарет були присутні на церемонії покладання квітів представниками державної влади і керівництва міста Львова, а також при проходженні почесної варти перед меморіалом.
У богослужіннях та урочистих заходах на Марсовому Полі та на Холмі Слави разом з іншими взяли участь члени Львівської застави Федерації скаутів «Галицька Русь», а також їхні друзі – скаути з м. Києва. Колона молоді прийшла з державними прапорами, чим викликала вдячні відгуки від ветеранів.
Прес-служба Львівської єпархії