Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

01.05.2012. КИЇВ. Голова молодіжного відділу очолив засідання оргкомітету з підготовки ІІІ Всеукраїнської конференції

27 квітня на території Київського Свято-Троїцького Іонинського монастиря під головуванням голови Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю єпископа Обухівського Іони відбулося засідання оргкомітету з підготовки ІІІ Всеукраїнської конференції голів єпархіальних молодіжних відділів.
За благословенням Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира захід відбудеться з 14 по 18 травня у м. Балаклава, АР Крим.
На синодальні збори запрошено священнослужителів і мирян, які відповідають за роботу з молоддю в єпархіях Української Православної Церкви, а також представників православних молодіжних громадських організацій і братств.
Під час форуму заплановано зокрема обговорення підсумків діяльності Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю за минулі з попередньої конференції місяці (вересень 2011 — травень 2012). Планується представити нові проекти відділу — кампанію з профілактики наркоманії «Жити здорово!», виїзні молодіжні форуми в регіонах, інтернет-сайт тощо. З презентацією своєї діяльності виступатимуть координатори проектів, що діють під егідою Синодального відділу, а також представники єпархіальних молодіжних відділів і рухів у регіонах.
Проведення регулярних всеукраїнських синодальних зборів по роботі з молоддю було започатковано Синодальним молодіжним відділом у 2011 році. І Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних молодіжних відділів відбулася з 11 по 13 травня в Київській єпархії в с. Войкове Згурівського району Київської області і зібрала представників 42 єпархій Української Православної Церкви. Другий форум відбувся з 26 по 29 вересня 2011 року в м. Балаклава АР Крим. Майже вдвічі зросла кількість учасників, участь у конференції взяли представники Білоруської Православної Церкви.