Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

24.04.2012. КИЇВ. 27 квітня у Воскресенському (Афганському) храмі столиці відбудеться Міжнародна патріотична акція «Ніхто не забутий, ніщо не забуте»

27 квітня о 10.45 за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у Воскресенському (Афганському) храмі м. Києва відбудеться Міжнародна патріотична акція «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». В ході заходу, організованого Всеукраїнською громадською організацією «Закінчимо війну» спільно з Українською Православною Церквою відбудеться церемонія передачі знайдених на Чернігівщині останків воїнів, загиблих у ВВВ, родичам і представникам губернатора Архангельської області РФ. панихиду звершить вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій, Голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів. У заході також візьмуть участь пошуковці ВГО «Закінчимо війну», представники Державної служби України у справах інвалідів і ветеранів, Державної міжвідомчої комісії з увічнення пам’яті жертв війни і політичних репресій, Уповноважений Верховної ради України з прав людини, представники Посольства РФ, духовенство, ветерани війни, учні шкіл, громадськість, представники ЗМІ.
Довідка. Восени 2011 року в смт. Батурин, Бахмачського р-ну, Чернігівської обл., були знайдені останки молодшого сержанта РККА Кармаліс М. І., ідентифікувати якого вдалося завдяки знайденому з останками особистому розпізнавальному знаку ( ЛІЗ ). В ході великої архівно-пошукової роботи вдалося встановити родичів, які проживають в м. Архангельську, Російської Федерації. На прохання керівництва Архангельської області РФ Всеукраїнська громадська організація «Закінчимо війну» спільно з Українською Православною Церквою проводять Міжнародну патріотичну акцію «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».

Синодальний відділ УПЦ
у справах пастирської опіки
воїнів-інтернаціоналістів