Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

01.02.2012.КИЇВ. Голова Синодального військового відділу вручив церковні нагороди військовослужбовцям

30 січня за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, голова Синодального відділу УПЦ зі взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин вручив церковні нагороди військовослужбовцям.
Вручення відбулися в Трапезному храмі Святої Успенської Києво-Печерської Лаври, де були нагородженні працівники з нагоди їхнього професійного свята – дня співробітника військово-соціального управління за заслуги в налагоджені активної співпраці УПЦ та ЗС України у справі духовного виховання українського воїнства.
Нагородами були відмічені начальник відділу департаменту Соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Олександр Щербінін був удостоєний ордена святого благовірного князя Ярослава Мудрого, заступник начальника Головного управління виховної та соціально-психологічної роботи ГШ ЗСУ Володимир Котвицький – ордена святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня, офіцери цього ж управління Олексій Сергієнко, Андрій Коренько та Григорій Філь – орденів святого великомученика Георгія.
Нагороджені подякували за високу довіру та запевнили владику, що й надалі будуть сумлінно нести своє служіння в армії на користь українського народу та Батьківщини у славу Православної Церкви.
Цього ж дня архієпископ Августин взяв участь у святкуванні 15- ї річниці створення Міжнародної асоціації ветеранів підрозділів СБУ «Альфа». Відзначаючи заслуги ветеранів Асоціації у справі патріотичного виховання молоді та з нагоди ювілею, владика за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вручив церковні нагороди. Герой Радянського Союзу генерал-майор у відставці Геннадій Зайцев був удостоєний ордена святого рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня, а члени асоціації Володимир Савченко та Валерій Даной — орденів святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня.