Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

25.10.2010. ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ. Блаженніший Митрополит Володимир в кафедральному соборі міста відправив Божественну Літургію

24 жовтня, перебуваючи із Архіпастирським візитом у західних єпархіях, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відправив Божественну Літургію в Свято-Успенському кафедральному соборі міста Володимир-Волинський.
Його Блаженству співслужили: керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, єпископи: Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Володимир-Волинський і Ковельський Никодим, Городницький Олександр, а також місцеве духовенство.
Перед початком богослужіння Первосвятитель освятив відреставрований іконостас у соборному приділі на честь святого рівноапостольного князя Володимира.
По відправі Архіпастир подякував вірянам за спільні молитви та прикликав на усіх Боже благословення.
«Слава Богу, що є така можливість зустрічатися із вами часто у спільній молитві і для мене це особливе щастя, і це щастя також для кожної людини. Сьогодні ми піднесли молитви до Бога, до Божої Матері, до святих угодників, які згадуються у літургії, сьогодні Христос знову був посеред нас. Нехай сьогоднішню молитву почує Господь і пошле нам Своє благословіння, милосердя та терпіння», — сказав Блаженніший Владика.
У відповідь керуючий Володимир-Волинською єпархією єпископ Никодим у слові-відповіді побажав Митрополитові Божої допомоги в несенні Предстоятельського хреста та попросив Первосвятительських молитов за боголюбиву паству.
«Сьогодні ми сподобилися бути разом із своїм Первосвятитетелем, який дуже любить цей край і який любить наш собор. І ми сьогодні радіємо як Ваші діти, адже ми поруч із Вами під Вашим Первосвятительським омофором. В цей день, вся наша паства, увесь наш клір підносить за Вас молитву, виражаючи до Вас глибоку і сердечну подяку за Ваші молитви і за Вашу любов до нас. Нехай Милосердний Господь охороняє Вас і посилає Вам терпіння і любов до нас та багато років звершувати Первосвятительську молитву за свою паству», — відзначив він.