Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

19.10.2010. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив два храми на Черкащині

16 жовтня, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир із архіпастирським візитом відвідав Уманську єпархію.
Мета візиту – освячення храмів у селах Шушківка і Порадівка Лисянівського району Черкаської області.
Його Блаженству співслужили: митрополит Черкаський і Канівський Софроній, єпископи Уманський і Звенигородський Пантелеімон та Переяслав-Хмельницький Олександр.
Спершу Первосвятитель освятив храм в ім’я святителя Миколая Чудотворця у селі Шушківка, а після – храм на честь Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії у селі Порадівка.
Після богослужіння, Блаженніший Владика привітав богомольців із святом освячення нових храмів, а благодійників відзначив церковними орденами та благословенними грамотами. Насамперед, Архіпастир нагородив ініціаторів та головних меценатів будівництва подружжя Миколу та Людмілу Супрунів відповідно орденами святого преподобного Іллі Муромця І-ступеню та святої праведної Анни І-ступені.
Також за богослужінням молився голова Державного комітету у справах національностей та релігій Юрій Богуцький, який передав зібранню привітання від Президента України та вручив благодійниками, що допомагали зводити новоосвячені храми, відзнаки Прем’єр-міністра України.