Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

02.07.2010. ЛУЦЬК. Православне молодіжне товариство на честь Ніколи Святоші здійснило паломницьку поїздку до святих місць Закарпаття

Православне молодіжне товариство на честь Ніколи Святоші з благословення митрополита Луцького і Волинського Ніфонта здійснило паломництво по святих місцях Закарпаття. Поїздка розпочалась вночі 26 червня і тривала 3 дні. Під час подорожі паломники відвідали багато храмів і монастирів Закарпатської землі, преклонились до мощей Іова Угольського та Олексія Карпаторуського, побували на цілющих мінеральних джерелах, відчули силу потоків гірських рік, а також здійснили екскурсію до замку «Паланок» в Мукачево. Милували око прочани прекрасні закарпатські краєвиди.
Закарпатська земля гостинно зустрічала паломників: насельники монастирів радо спілкувались з молоддю на духовні теми, відповідали на найбільш хвилюючі запитання, а також давали нічліг і смачно годували. Монахи Свято-Архангело-Михайлівського чоловічого монастиря села Грушово подарували Православному молодіжному товариству ікону Божої Матері, оздоблену бісером, баночку освяченої оливи та невеличкі хрестики для кожного із паломників.
Варто зазначити, що це вже друге паломництво до святинь Закарпаття, яке здійснило Православне молодіжне товариство на честь Ніколи Святоші.