Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

18.02.2010. КОВЕЛЬ.У місті відзначили міжнародний день православної молоді

15 лютого, у день Стрітення Господнього, Церква відзначає також День православної молоді. Вже другий рік підряд молоді ковельчани відзначали це свято інтелектуально – творчим вечором.
Цього разу захід проходив у великій актовій залі ЗОШ №13, за що учасники і гості свята щиро вдячні дирекції закладу. У вечорі взяли участь молоді ковельчани та священнослужителі ковельського міського благочиння на чолі з протоієреєм Володимиром Ровінським. Метою заходу було ближче познайомити та об’єднати поміж собою православну молодь Ковеля.
Молодіжні команди, які представляли громади міських храмів, змагалися в знанні Старого та Нового Завіту, церковної історії та минулого нашого міста, демонстрували свої знання з церковнослов’янської мови та предметів церковного вжитку. Окрім того учасники мали можливість проявити ще й свої театральні, музичні та ораторські здібності у багатьох конкурсах та розвагах.
У журі, котре очолив голова відділу Володимир-Волинської єпархії по роботі з молоддю священик Олександр Кобенко, увійшли молоді священнослужителі міста. Вони оцінювали та коментували виступи і змагання конкурсантів.
Як кожен ковельський храм є особливим та неповторним, так і кожна команда, що представляла ці храми, дивувала усіх присутніх своєю оригінальністю та неповторністю.
Протягом вечора усі бажаючі могли поставити запитання священикам та отримати на них відповіді прямо зі сцени.
А ще під час вечора свої пісні під гітару дарували диякон Стефан Рибачук та Олег Проц.
На завершення цього незвичайного заходу до його учасників приєднався вокально-інструментальний гурт «Батерфляй» під керівництвом Сергія Оніщука. Вже добре відомі у місті музиканти доповнили гарний настрій глядачам добіркою оригінальних музичних творів у не менш оригінальному виконанні.
Усі присутні на святковому вечорі щиро дякували членам молодіжного братства на честь преподобного Іова Почаївського (http://iov.ucoz.ua), що були організаторами та ведучими заходу.
Зауваження та побажання було тільки одне – у Ковелі необхідно якомога частіше проводити молодіжні вечори з інтелектуальним, культурним та духовним наповненням.
Cвященик Олександр Кобенко