Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

09.07.2009. КИЇВ. Прем’єр-міністр України зустрінеться з членами Всеукраїнської Ради Церков

13 липня, Юлія Тимошенко проведе зустріч з членами Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій (ВРЦіРО). Про це під час урочистого відкриття ХІI національного з’їзду молоді Церкви християн віри євангельської України, що розпочався на Житомирщині, повідомив голова Державного комітету у справах національностей і релігій Юрій Решетніков. «Передаючи вітання Уряду, я хочу повідомити, що ви перші люди, які офіційно дізнались про це», – зазначив голова Держкомнацрелігій, звертаючись із вітальною промовою до делегатів з’їзду.
У розмові з кореспондентом РІСУ, відповідаючи на запитання про мету зустрічі Прем’єра зі ВРЦіРО, Юрій Решетніков нагадав, що це вже друге зібрання в такому форматі. «Керівники Церков зустрічались з головою Уряду у квітні минулого року, і з того часу було зроблено дуже багато у державно-конфесійних відносинах», — наголошує голова Держкомнацрелігій.
«Це можна вважати підбиттям підсумків, що вже зроблено урядом за цей час, продовжиться огляд проблемних питань, які ще залишаються актуальними, і вироблення шляхів щодо їх вирішення у майбутньому. Церкви будуть ставити перед Урядом нагальні питання, і фактично Уряд звітуватиме про свою роботу перед ними, розповів Юрій Решетніков.