Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

15.06.2009. КИЇВ. Комісія Священного Синоду УПЦ оприлюднила основні положення Програми перебування в Україні Святішого Патріарха Кирила

У Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Керуючого справами УПЦ архієпископа Білоцерковського і Богуславського Митрофана відбулося робоче засідання Комісії Священного Синоду УПЦ по підготовці візиту в Україну Святішого Патріарха. Члени Комісії розглянули в цілому програму візиту в Україну Предстоятеля РПЦ та обговорили технічні та організаційні питання. Комісія прийняла рішення про оприлюднення основних положень програми візиту в Україну Святішого Патріарха Кирила.
Візит Предстоятеля Руської Православної Церкви до України відбудеться з 27 липня по 5 серпня. В день церковного шанування святого рівноапостольного князя Володимира і державного свята Хрещення Київської Русі Святіший Патріарх відвідає Київ. Напередодні, 27 липня він відправить молебень на Володимирській гірці, а 28 липня, в день свята – Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі на площі перед Успенським собором. 30 липня, в день шанування Святогірської ікони Божої Матері, Святіший Патріарх звершить богослужіння в Свято-Успенській Святогірській Лаврі (Донбас).
2 серпня, в день пророка Божого Іллі, Предстоятель РПЦ відправить богослужіння на місці хрещення святого князя Володимира в Херсонесі (Крим, Севастополь).
5 серпня, в день Почаївської ікони Божої Матері та святкування 450-річчя принесення святині до України, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершуватиме Божественну літургію в Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

orthodox.org.ua