Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

17.02.2009. ОЛЕКСАНДРІЯ. «Православна просвіта» та єпархія домовилися про співпрацю у вихованні дітей та молоді

14 лютого, напередодні великого православного свята Стрітення Господнього відбулася зустріч виконавчого директора Кіровоградського регіонального громадсько-просвітницького товариства «Православна просвіта» Антоніни Павловської з єпископом Олександрійським і Світловодським Антонієм.
В ході зустрічі обговорювалися питання щодо проведення спільних благодійних акцій, співпраці в духовно-просвітницькому напрямку та відродження і впровадження найкращих православних традицій по вихованню дітей і молоді, тощо.
Антоніна Олександрівна розповіла владиці про діяльність «Православної просвіти» на Кіровоградщині. Вона зазначила, що вже впродовж дванадцяти років «просвітяни» несуть слово Боже у серця і душі дітлахів і персоналу спеціалізованих дитячих закладів для дітей-сиріт та дітей-інвалідів. На сьогодні під їх опікою близько двох тисяч дітей, яких «просвітяни» вітають і пригощають з усіма двонадесятими святами. Крім цього, багато різних благодійних акцій, випуск часопису «Благовіст». І хоч товариство «Православна просвіта» — в Кіровограді, географія їх діяльності охоплює майже всю область, тому для сівпраці запрошуються священики і єпархії. Єпископ Антоній був дуже задоволений співпрацею кліриків Олександрійської єпархії і благословив всі добрі починання.
Сайт єпархії