Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

31.12.2008. УМАНЬ. У Свято-Миколаївському кафедральному соборі відбулись єпархіальні збори

Це була перша зустріч нещодавно призначеного на кафедру єпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона із духовенством єпархії. Збори розпочалися заупокійною літією по новопреставленому Патріархові Олексію.
Владика Пантелеімон розпочав свою мову до присутніх на зборах із того, що познайомив їх зі статистичними даними по Уманській єпархії. На даний час до єпархії входять 178 парафій, на яких служать 115 священнослужителів.
Також владика Пантелеімон запропонував учасникам зборів затвердити перелік та персональний склад єпархіальних відділів. Священнослужителі єпархії одноголосно затвердили склад Єпархіальної ради, Єпархіального суду, ревізійної комісії, прес-служби єпархії, а також єпархіальних відділів: будівництва та архітектури, місіонерства, катехизації та роботи з молоддю, роботи з особами, що перебувають у пенітенціарних установах, соціального служіння та роботи в медичних закладах.
Важливим питанням стало вибрання делегатів від єпархії на Помісний Собор Руської Православної Церкви. Делегатами стали: протоієрей Вадим Паєвський, ігуменя Рафаїла (Горбань), Володимир Вікторович Крижанівський.
Також владика Пателеімон дав чимало корисних настанов та порад священнослужителям єпархії, побажав їм успіху у їхньому відповідальному служінні.
Прес-служба Уманської єпархії