Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

24.09.2008. ПОЛТАВА. Владика відвідав відкриття «Алеї Журналістів»

Ця алея була закладена за ініціативи обласної організації Національної спілки журналістів України та Полтавської міської Ради. На «Алеї Журналістів» висадили близько півсотні кущів горобини та липи. Знаходиться вона на вулиці Ватутіна, а камінь встановили на її перетині з вулицею Зигіна. До речі, „Алея Журналістів” — єдина в Україні. Ця алея була висаджена на згадку про покійних журналістів, а також в честь сущих майстрів пера та мікрофона.
На урочистому відкритті алеї були присутні міський голова Андрій Матковський, секретар міської Ради Олександр Козуб, архієпископ Полтавський і Миргородський Филип, редактори місцевих газет, директори телерадіокомпаній.
На відкритті присутні згадали імена тих журналістів-полтавців, яких уже немає, а їхня творча спадщина живе і досі.
Першим до присутніх звернувся головний редактор газети «Зоря Полтавщини», до речі одного з найстаріших друкованих видань Полтави, Григорій Гринь. В своєму слові Григорій Федосійович розповів про виникнення ідеї облаштування алеї, а також звернув увагу присутніх на проблеми з якими спікається сучасна журналістика.
Після цього до слова був запрошений міський голова Андрій Матковський.
Після урочистого відкриття каменю на «алеї журналістів» до присутніх звернувся архієпископ Филип. Владика побажав журналістів наснаги, творчих звершень, цікавих репортажів, а після виступу освятив камінь.
Під час урочистого відкриття голова НСЖУ Ігор Любченко зазначив, що таку ідею полтавців обов’язково підтримають й інші міста України.

Прес-служба Полтавської єпархії