Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

19.09.2008. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. Митрополит Антоній привітав працівників цивільного захисту з професійним святом

Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній привітав начальника ГУ МНС В. Манільчука і усіх працівників цивільного захисту з професійним святом:
«Вельмишановний Анатоліє Володимировичу! Щиро вітаю Вас, а у Вашій особі усіх працівників ГУ МНС, рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Хмельниччини з професійним святом!
Відзначення Вашого професійного свята є всенародним визнанням і вшануванням людей Вашої мужньої професії — людей сильних духом, які з честю забезпечують надійний захист життя і національного багатства Держави від вогню та стихії, цілодобово підтримуючи постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.
Від імені духовенства, віруючих людей нашого квітучого Подільського краю, та від себе особисто, цього святкового дня бажаю Вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та життєвих благ, а головне — якомога менше тривожних викликів!
Нехай мир і злагода панують у Ваших домівках, а Всемилостивий Господь оберігає Вас від усіх негараздів й дарує усе необхідне для життя і спасіння!»
В урочистому зібранні з нагоди свята, яке відбулося в актовому залі Головного управління МНС області, за благословенням митрополита Антонія, взяв участь секретар Хмельницької єпархії протоієрей Олександр Дацюк, який і вручив від правлячого архієрея вітальну адресу начальнику ГУ МНС В. Манільчуку.
На зібранні були присутні представники Облдержадміністрації та облради, начальники управлінь і відомств області, ветерани-пожежники, чисельні гості, ЗМІ.

Прес-служба Хмельницької єпархії