Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

03.09.2008. УЖГОРОД. Ієрарх Чеської автокефальної Церкви привітав студентів Ужгородської академії з початком навчання

В Ужгородській українській богословській академії відбулося урочисте святкування у зв’язку з початком нового навчального року. В святкових урочистостях взяли участь почесні гості єпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор та єпископ Михайлівський Георгій (Православна Церква Чеських земель і Словаччини).
Після святкового молебну, що звершили архіпастирі у співслужінні духовенства ВУЗу було зачитано слово-поздоровлення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України до Ректора, професорсько-викладацької корпорації та студентів академії, а також до колективу Карпатського університету імені Августина Волошина. З привітальним словом до викладачів, студентів та їх батьків звернувся ректор академії – протоієрей Віктор Бедь, який звернувши увагу на той високий послух навчання кожного студента. Слова батьківських настанов присутні почули від правлячого архієрея Мукачівської єпархії єпископа Феодора та єпископа Михайлівського Георгія.
У цей же день за благословенням Блаженнішого Володимира та рішенням Вченої Ради були вручені атестати професорів провідним науковцям академії, зокрема архімандриту Гавриїлу (Кризині), доктору богослов’я, проректору з представницької роботи. Високими нагородами Української Православної Церкви були відзначені: орденами преподобного Нестора літописця ІІ ступеня –протоієрей Віктор Бедь, духівник академії протоієрей Іоанн Моланич; орденами преподобного Нестора Літописця ІІІ ступеня – перший проректор, протоієрей Іван Моланич, проректор з міжнародних відносин, професор, архімандрит Василій (Садварій), директор науково-дослідного інституту богословської аналітики, професор, протоієрей Олександр Гук. Ряд викладачів та співробітників були нагороджені Грамотами Предстоятеля Української Православної Церкви.
Після закінчення урочистої частини високоповажні гості, професорсько-викладацький склад та студенти були запрошені на святкову трапезу.

Прес-служба Ужгородської української богословської академії