Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

19.05.2008. ЛУЦЬК. Митрополит Ніфонт взяв участь в урочистостях у Львівській єпархії

У день свята на честь святого великомученика Георгія Побідоносця керуючий Волинською єпархією митрополит Луцький і Волинський Ніфонт на запрошення архієпископа Львівського і Галицького Августина відвідав Львів. Покровителем міста Львова вважається святий великомученик Георгій. Цей день Львівська єпархія відзнаяає особливо урочисто, адже у храмі, де звершує богослужіння архіпастир, престольне свято.
Урочисту Божественну Літургію, очолив митрополит Луцький і Волинський Ніфонт, йому співслужили архієпископ Почаївський Володимир, архієпископ Львівський і Галицький Августин та єпископ Речицький Леонід з Білорусі. На Літургії молився Генеральний консул Російської Федерації у Львові та представники силових відомств.
Після закінчення богослужіння митрополит Ніфонт привітав владику Августина та прихожан храму з престольним святом та побажав, щоб молитвами великомученика Господь благословляв усіх віруючих православних християн Львіської єпархії. В свою чергу владика Августинг тепло подякував гостям-архіпастирям та привітав віруючих із Світлим Христовим Воскресінням та днем пам’яті великомученика Георгія.
Прес-служба Волинської єпархії