Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

29.12.2006. КИЇВ. Радіо “Свобода”: “Як українські політики зустрічатимуть Новий рік?”

Тісне родинне коло і обов’язково в Україні. Так Новий рік – 2007 рік зустрічатиме Прем’єр-міністр Віктор Янукович: “Я Новий рік, як завжди, святкуватиму зі своєю сім’єю. Де це буде, поки що не можу сказати. Можливо, це буде в Києві, можливо, це буде у Донецьку, але це буде однозначно в Україні”.
Перший заступник Віктора Януковича, віце-прем’єр-міністр Микола Азаров Новий рік також святкуватиме з родиною, їхати нікуди не планує, оскільки каже, що всіх урядовців зобов’язали чергувати: “Новий рік, як і завжди, святкуватиму у родинному колі. Ялинка вже є… Так сталося, що всіх членів уряду розписали на чергування. Десь там у газеті написали, що я неначе гуляю… Нічого подібного, на превеликий жаль, усі віце-прем’єри будуть працювати. 1 січня, звісно, будемо відпочивати, але загалом абсолютно всі чергують по днях. Всі ці 10 днів розписані. У кожного свої завдання. Прем’єр провів нараду і все розписав”.
А от один із чільників “Нашої України” Петро Порошенко планує зустріти Новий рік у лісі: “Я святкуватиму Новий рік так само, як і 14 чи 15 років поспіль. У родинному колі, зі своїми чотирма дітьми, зі своїм батьком, дай йому Бог здоров’я, з дружиною. Єдине, що може бути оригінальне, я не виключаю, що це може бути у лісі, ми там нарядимо ялинку, будемо ходити навколо ялинки. Я не виключаю, що під цю ялинку Дід Мороз покладе подарунки, я не виключаю, що мої діти їх знайдуть”.
Дома з родиною зустрічатиме прийдешній рік і колишній Президент Леонід Кучма: “Таке свято… Хоча були й інші плани. Я взагалі людина, яка, враховуючи, що багато-багато був поза домом, хочеться сьогодні більше уваги приділяти сім’ї своїй, і особливо онукам”.