22.06.2006. ЧЕРНІГІВ. Недільні школи обласного центру візьмуть участь у молодіжному фестивалі
Фестиваль відбудеться в Києві на Львівській площі. Крім чернігівців в проведенні свята візьмуть участь вихованці недільних шкіл інших єпархій УПЦ. Учасники покажуть свою майстерність виконання духовних піснеспівів, читанні віршів, володінням гри на різних музикальних інструментах.
Прес-служба Чернігівської єпархії