Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Видано навчальні посібники для недільних шкіл «Подорож Євангелієм» і «Євангельська енциклопедія»


30 жовтня вийшли з друку навчальні посібники для недільних шкіл «Подорож Євангелієм» і «Євангельська енциклопедія». Про це повідомляє пресслужба Київської духовної академії.

Посібники розроблено з метою поглиблення знань про євангельські події і православну віру загалом, а також формування у дітей духовно-моральних цінностей.

Перша частина видання, «Євангельська енциклопедія», призначена для викладачів. У свою чергу, друга, «Подорож Євангелієм», розрахована на дітей.

Посібник містить виклад тем у послідовності, яка відповідає євангельським подіям: від Благовіщення до Вознесіння Христового. Видання включає в себе різнобічні завдання й практичні ігри для дітей та рекомендації для викладачів, що допомагає зробити процес навчання захопливим і доступним. Матеріал є легко адаптовним до різних вікових груп і рівнів підготовки.

Видання буде корисним як для викладачів, так і для вихованців недільних шкіл.

Навчальний посібник підготовлено студентом ІІ курсу магістратури Київської духовної академії Мироном Лозінським. Контактний номер телефону: + 380 93 300 40 46.

Замовити навчальні посібники «Подорож Євангелієм» і «Євангельська енциклопедія» можна на офіційній сторінці в інстаграмі православного видавництва «Чадо».