Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

Блаженнійший Митрополит Онуфрій висловив співчуття з приводу обстрілу російськими військами житлових будинків в Умані, Дніпрі та на Київщині


Українська Православна Церква висловлює щирі співчуття у зв’язку із цією страшною трагедією. Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душі невинно вбитих в оселях праведних.

428-й день страшної, жорстокої війни проти України. Сьогодні вранці під час масованого російського повітряного удару ворог знову підступно влучив у житлові будинки в Умані, Дніпрі та на Київщині.

На превеликий жаль, є жертви. На даний час відомо про п’ятнадцятьох загиблих в Умані та двох у Дніпрі, серед яких і маленькі діти. Велика кількість постраждалих перебуває у лікарнях.

Українська Православна Церква висловлює щирі співчуття у зв’язку із цією страшною трагедією. Ця катастрофа забрала життя невинних людей і нанесла велику шкоду містам та громадам.

Співчуваємо рідним та близьким тих, хто загинув унаслідок цієї трагедії, та висловлюємо щирі слова підтримки всім, хто постраждав від цієї страшної події.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душі невинно вбитих в оселях праведних. Підносимо свої сугубі молитви за одужання поранених та тих, хто залишився без домівки.