Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

СВЯТОГІРСЬК. З Лаври евакуювали групу біженців (+відео)


16 липня попри щоденні обстріли Святогірської лаври волонтери транспортували в обитель черговий гуманітарний вантаж. Також зусиллями Головного управління розвідки Міністерства оборони України з території лаври вдалося евакуювати сім’ю з трьома дітьми та двох літніх людей. Про це повідомляє сайт ГУР МО України та пресслужбу Донецької єпархії.

Наразі всі евакуйовані перебувають на підконтрольній Україні території та отримують необхідну медичну та психологічну допомогу.

«Україна продовжує працювати над встановленням режиму припинення вогню та організацією гуманітарного коридору до Святогірської лаври. На її території перебуває до 600 мирних мешканців, з яких більше 50 діти, зокрема 4 немовлят», – повідомляє ГУР МО України.

Щоденно Святогірська обитель потерпає від бойових дій. Через постійні обстріли з-під руїн досі не вдається дістати тіла загиблих Едуарда, Іоанна та Олександра, які загинули 5 червня.

Незважаючи на це, 16 липня волонтери привезли чергову гуманітарну допомогу. Насельники монастиря подякували волонтерам та показали їм поточний стан Успенського собору, а також паломницьких корпусів, в яких перебували біженці.

У Донецькій єпархії закликають до посилених молитов за митрополита Святогірського Арсенія, братію лаври та біженців, що переховуються в обителі.