Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Єпископ Баришівський Віктор взяв участь у заході з нагоди Дня Української державності


28 липня у Софії Київській відбувся захід з нагоди Дня Української державності. Це свято встановлено указом Президента України Володимира Зеленського 24 серпня 2021 року. Українську Православну Церкву представляв вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор.

На заході були присутні представники Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, голова Державної служби з питань етнополітики і свободи совісті Олена Богдан, народні депутати та державні службовці.

Єпископ Віктор виголосив слово, у якому, зокрема, зазначив: «Досить символічно, що відзначення Української державності встановлено в той день, коли Церква вшановує нашого великого Хрестителя і Державотворця — святого рівноапостольного князя Володимира, світоглядний і цивілізаційний вибір якого назавжди проклав вектор християнського буття нашого народу. Саме святий князь Володимир є творцем і початківцем нових перспектив, нової епохи — золотої доби, надбання якої усі ми, його нащадки, прагнемо зберегти від ворожих нападів і розвинути для достойного майбутнього нашої держави України».