Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ВІННИЦЯ. Суд заборонив ОДА незаконно перереєстровувати релігійні громади в Мурованокуриловецькому благочинні

12 липня колегія суддів підтвердила рішення Адміністративного суду м. Києва про подальшу заборону Вінницькій ОДА незаконно перереєстровувати релігійні громади в Мурованокуриловецькому благочинні. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сторінку у фейсбук храму Різдва Богородиці, що знаходиться в смт Муровані Курилівці, Вінницької області.

30 липня 2021 року Адміністративний суд м. Києва, враховуючи численні порушення щодо релігійних громад з боку Вінницької обласної державної адміністрації, заборонив здійснювати перереєстрації релігійних громад Мурованокуриловецького благочиння. Проте начальник Управління у справах національностей та релігій Вінницької ОДА Ігор Салецький подав апеляцію на дане рішення суду.

Колегія суддів, розглянувши 12 липня 2022 року його клопотання, залишила рішення Адміністративного суду без змін, що означає подальшу заборону Вінницькій ОДА незаконно перереєстровувати релігійні громади в Мурованокуриловецькому благочинні.

“Дане рішення суду ще раз підтверджує незаконні дії Ігоря Салецького та очолюваного ним Управління, коли державні службовці замість того, щоб дотримуватися Конституції і законів України, фактично своїми рішеннями давали “зелене світло” на рейдерські захоплення релігійних громад Української Православної Церкви”, – йдеться у повідомленні.