Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди 250-річчя з освячення і 30-річчя з дня відкриття храму у селі Грудки


28 листопада, у неділю 23-ю після П’ятидесятниці, вікарний архієрей єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі села Грудки Олексіївського благочинного округу.
Цього дня православна громада села відзначала подвійний ювілей – 250-річчя з освячення і 30-річчя з дня відкриття місцевого храму.

Владиці співслужили благочинний Олексіївського округу протоієрей Богдан Андрійчук, настоятель місцевого храму протоієрей Анатолій Литвин, клірики єпархії та гості у священному сані.

Опісля прочитання Євангелія архієрей звернувся до присутніх зі словом проповіді. Владика пояснив пастві притчу про милосердного самарянина, яка читалась за Літургією.

За богослужінням піднесли особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу, про лікарів та одужання хворих.

Наприкінці богослужіння владика Афанасій передав вітання від керуючого єпархією архієпископа Нафанаїла, привітав настоятеля й усіх прихожан з подвійним ювілеєм, побажав вірянам дарів Божих, необхідних для земного життя і вічного спасіння та благословив усіх.