Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. На засіданні Вченої ради КДА підвели підсумки І півріччя 2021/22 навчального року


27 грудня, під головуванням професора ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра відбулось засідання Вченої ради КДА, на якому були підведені підсумки І семестру 2021/22 навчального року. Участь у засіданні взяли члени адміністрації та викладачі Київської духовної академії.
Засідання традиційно розпочалось зі слова владики ректора. Під час якого владика коротко окреслив Порядок денний.
Далі, згідно з Порядком денним, прозвучало повідомлення проректора з навчально-методичної роботи архімандрита Філарета (Волошина) про стан навчальної роботи у І півріччі 2021/2022 навчального року.
Також зі звітами виступили проректор з виховної роботи доцент єпископ Згурівський Амвросій та проректор з науково-богословської роботи професор Володимир Вікторович Бурега. Також В.В. Бурега повідомив про проведення в ІІ семестрі 2021/2022 навчального року студентської конференції.
Звітували про діяльність кафедр у поточному семестрі завідувачі: професор єпископ Сильвестр про діяльність кафедри богослов’я і біблеїстики, професор В.В. Бурега про діяльність кафедри церковної історії, професор Олександр Вадимович Левко про діяльність кафедри давніх мов та філології та доцент Олег Оттович Надь — про діяльність кафедри церковно-практичних дисциплін.
Далі присутні заслухали звіт вченого секретаря доцента протоієрея Василія Яковчука та повідомлення щодо затвердження графіку захистів наукових робіт 2021/2022 навчального року.
Також зі звітом про діяльність заочного відділення у І півріччі 2021/2022 навчального року виступив завідувач заочним відділенням доцент архімандрит Маркел (Павук).
На засіданні були презентованні нові видання Київських духовних шкіл, що вийшли у поточному семестрі: «Труди КДА», «Академический Летописец» та навчальний посібник «Історія Православ’я в Україні в новітній час» авторства доцента єпископа Баришівського Віктора.
Наостанок наукові керівники студентів денного відділення II курсу магістратури звітували про стан готовності випускних кваліфікаційних робіт. Після цього були затверджені теми наукових робіт для студентів денного і заочного відділень Київських духовних шкіл та обговорені різні питання з життя Академії.
На завершення засідання, Його Преосвященство подякував професорсько-викладацькій корпорації за роботу у І семестрі, привітав з прийдешніми святами та закликав на усіх Боже благословення.
Прес-служба КДА / фото О. Пилипенко