Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЧЕРНІВЦІ. Блаженніший Митрополит Онуфрій освятив медичний центр при Банченському монастирі

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чин освячення медичного центру «Клініка святителя Луки» при Свято-Вознесенському чоловічому монастирі у Банченах.

Участь у богослужінні разом з Предстоятелем УПЦ взяли митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, намісник Банченського монастиря митрополит Банченський Лонгин, архієпископ Хотинський Веніамін, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, єпископ Герцаївський Силуан, духовенство та віряни.

Після чину освячення Блаженніший владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

«Всіх вас, дорогі отці, брати і сестри, сердечно вітаю з цим знаменним днем, коли ми освятили і відкрили для допомоги людям цю лікарню, – сказав Предстоятель.

Господь створив людину з душею і тілом. Для душі лікарнею є храм Божий. А для тіла буває, що потрібні інші лікарні – як така, яку ми сьогодні освятили. Де людина може прийти і відновити ту гармонію у своєму тілі, яку ми порушуємо своїми гріхами.

Я хочу побажати усім лікарям, усім медсестрам, усім трудівникам цієї лікарні допомоги Божої. Ви знаєте, що лікарем бути – це як священником, треба мати велике терпіння, смирення і вміти себе приносити в жертву. Хочу подякувати владиці Лонгину за те, що він створив таку красу в цей важкий час і зробив це для того, щоб люди могли користуватися цим добром».

Блаженніший владика також висловив подяку благодійникам, які допомагали будувати клініку, прикликав на них благословіння Боже і побажав, щоб вони “не мали потреби в лікарнях”».